Balkan mutfağının tadına doyulmaz lezzetlerini yenilikçi bir anlayışla birleştiriyoruz
DOYUMSUZ BALKAN LEZZETİ
Somunarası®olarak Balkan mutfağının tadına doyulmaz lezzetlerini yenilikçi bir anlayışla birleştirerek güleryüzlü personelimiz, güvenilir ve sağlıklı üretim zincirimiz ile Türkiye’nin dört bir yanında en doğal haliyle sofralarınıza taşıyoruz.
HER ZAMAN TAZE, HER ZAMAN DOĞAL

Somunarası®’nın özenle oluşturulmuş tedarik zinciri sayesinde kullandığımız tüm ürünler uzman personelimiz denetiminde büyük bir dikkatle seçiliyor. En taze malzemeler, en doğal halleriyle üretim aşamasından sofranıza ulaşana dek tazeliklerini ve doğallıklarını koruyor.

İŞİMİZİ ÇOK SEVİYORUZ
Somunarası®’nda gastronomi alanında uzun yıllardır süregelen deneyim ve birikimimizi alanında uzman kadromuzla tüm Türkiye ile paylaşmaktan büyük bir keyif alıyoruz. Çünkü işimizi çok seviyoruz.
LEZZETLERİMİZ KORUMA ALTINDA

Somunarası®’nı kısa sürede vazgeçilmez hale getiren harika lezzetlerimizin kalitesini ve standartını, kurulduğumuz günden bu yana sıkı sıkıya bağlı olduğumuz lezzet manifestomuz sayesinde koruyor ve garanti altına alıyoruz. Bu sayede tadına doyamadığınız Somunarası® lezzetlerini her zaman ve her yerde aynı özen ve kaliteyle sizlere sunuyoruz.

BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ
Hizmet vermeye başladığımız ilk günden bu yana karşılaştığımız büyük ilgiden aldığımız destekle ailemiz büyük bir hızla büyümeye devam ediyor. Kısa sürede ulaştığımız bayi sayımız ile her gün onbinlerce misafirimize hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.
EŞSİZ MANGAL LEZZETİ
Somunarası®’nda her yeni gün büyük bir heyecan ve keyifle başlıyor. Türkiye’nin en maharetli ustalarının elinden çıkan enfes lezzetler, mangal ateşiyle buluşuyor ve yüzlerde kocaman bir tebessüm bırakmak için özel olarak taş fırında hazırlanan ekmeklerle misafirlerimizin beğenisine sunuluyor.
Ailemize hoşgeldiniz
Somunarası® ailesi ilginiz ve sevginizle her geçen gün büyümeye ve yeni şubeleriyle Türkiye'nin dört bir yanında sizlerle buluşmaya devam ediyor. Siz de bu büyük ailenin bir parçası olmak ve bizimle çalışmak ister misiniz?
Adınız ve soyadınız
E-posta adresiniz
Telefon numaranız
Doğum tarihiniz
İkamet ettiğiniz şehir
Cinsiyetiniz
Görev almak istediğiniz pozisyon
Herhangi bir sağlık probleminiz var mı?
Eğitim durumunuz
Şuan herhangi bir yerde çalışıyor musunuz?
Bir fotoğrafınızı ekleyin
Lütfen bize önceki iş tecrübelerinizden bahsedin
Lütfen bize kısaca kendinizden bahsedin
Gönder
Siz de bayimiz olmak ister misiniz?
Türkiye’nin dört bir yanında hızla büyüyen bayi ağımıza dahil olarak siz de Somunarası ailesine katılabilirsiniz. Detaylı bilgi Franchise sayfamızda.